DE ZWARTE SCHANDE

Speellijst 2015

VR 13 maart, 30cc Leuven, schoolvoorstelling om 13u30

VR 13 maart, 30cc Leuven, avondvoorstelling om 20u

DO 19 maart, cc Lanaken, schoolvoorstelling uur 13u30

MA 23 maart, GC Zinema Anderlecht, schoolvoorstelling 13u30

DI 24 maart, GC Zinema Anderlecht, schoolvoorstelling 10u30

Speellijst 2014

MA 29 september, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 10u

MA 29 september, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 14u15

DI 30 september, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 10u45

DI 30 september, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 15u30

WO 1 oktober, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 20u

DO 2 oktober, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 10u

DO 2 oktober, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 14u

VR 3 oktober, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 10u

VR 3 oktober, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 13u

ZA 4 oktober, Kruitmagazijn Ieper avondvoorstelling om 20u

Reserveren: Davidsfonds Gewest Westland tickets 10€

nicole.decrock@telenet.be – 0488/727 833

MA 6 oktober, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 14u15

MA 6 oktober, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 20u

DI 7 oktober, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 11u

DI 7 oktober, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 15u

WO 8 oktober, Kruitmagazijn Ieper avondvoorstelling om 20u

Reserveren: Rotary Poperinge – privé-voorstelling, geen reservaties mogelijk

DO 9 oktober, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 10u

DO 9 oktober, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 15u15

VR 10 oktober, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 10u45

VR 10 oktober, Kruitmagazijn Ieper schoolvoorstelling om 15u45

MA 13 oktober, cc Brugge schoolvoorstelling om 14u

DI 14 oktober, cc Brugge schoolvoorstelling om 10u

DI 14 oktober, cc Brugge schoolvoorstelling om 14u

DO 16 oktober, cc Muze Heusden-Zolder schoolvoorstelling om 13u30

VR 17 oktober, cc De Kern Wilrijk schoolvoorstelling om 14u

MA 20 oktober, BRONKS Brussel schoolvoorstelling om 14u

DI 21 oktober, cc Het Gasthuis schoolvoorstelling om 13u30

VR 24 oktober, gc De Bijenkorf Assenede avondvoorstelling om 20u

Reserveren: assenede@oww.be

ZA 1 november, Zuiderpershuis Antwerpen avondvoorstelling om 19u

Reserveren: fatih@paj.be

DI 4 november, C-mine Genk, schoolvoorstelling om 10u

DI 4 november, C-mine Genk, schoolvoorstelling om 13u30

DO 6 november, De Velinx Tongeren, schoolvoorstelling 10u30

DO 6 november, De Velinx Tongeren, schoolvoorstelling 13u30

VR 7 november, Koetshuis Strijtem, avondvoorstelling om 20u

Reserveren:  Aimé Bailly 0497 11.26.73 / aime.bailly@skynet.be

DI 18 november, cc ‘t Schaliken Herentals,schoolvoorstelling om 13u30

DO 20 november, De Vieze Gasten, avondvoorstelling om 20u

Reserveren: http://www.deviezegasten.org/reserveer1.php

Speellijst 2013 

WO 18 september, TAKT Dommelhof, Neerpelt – try-out/schoolvoorstelling

WO 2 oktober, cc Het Perron, Ieper – matinee om 16u en première om 20u30

reserveren: de voorstelling is gratis, stuur een mail naar kenniscentrum@ieper.be

DO 31 oktober en VR 1 november, kc Vlaams Fruit, Antwerpen – avondvoorstelling om 20u30

reserveren: http://vlaamsfruit.be/producties.php#15

ZO 17 november, De Centrale, Gent – matinee om 16u

reserveren: tbc

DI 19 en WO 20 november, De Warande – schoolvoorstellingen

VR 22 november, kc België, Hasselt – school- en avondvoorstelling om 20u

reserveren: http://www.kunstencentrumbelgie.com/programma/theater/bleedingbullsdezwarteschande.htm

site door Kevin Nicasi